پایگاه آموزشی مهندسی تاسیسات ساختمان – ایران دما:

ایران دما یک پایگاه آموزشی مهندسی تاسیسات ساختمان است.اولویت فعالیت پایگاه ایران دما ارائه مقالات آموزشی ، تولید و فروش فایل های آموزشی در رشته تاسیسات ساختمان است.

همانطوریکه مطلع اید هیچ دو پروژه ای را نمی توان یافت که از نظر مشخصات فنی ، زیربنا و یا کاربری مثل هم باشند لذا دسترسی به نقشه اتوکد تاسیسات برق و مکانیک پروژه های مختلف که در این پایگاه آپلود شده صرفا جنبه آموزشی و گرفتن ایده و یا استفاده از جزئیات اجرایی و برخی عناصر نقشه کشی داشته و نمی توان از این نقشه ها عینا در پروژه دیگری استفاده کرد.

تمامی نقشه های اتوکد ، محاسبات و مقالات ارائه شده در این پایگاه ، توسط مدیریت سایت با بیش از بیست سال تجربه طراحی و نظارات بر پروژه های تاسیسات برق و مکانیک ساختمان محاسبه،طراحی و ترسیم شده وبا هدف آموزش و ترویج دانش مهندسی تاسیسات ، دادن ایده در طراحی و یا روش های محاسباتی و همچنین انتقال تجربه به مهندسین جوان است.

ایران دما ، بسیاری از فایل های آموزشی تولید شده را برای دانلود رایگان و در مواردی هم (به منظور جبران هزینه های سایت) برای فروش در اختیارعلاقمندان قرار میدهد.

ایران دما حدود چهارده سال است که با ارائه اخبار و مقالات و نرم افزارها و کتب مرجع در پایگاه اصلی خود به آدرس  www.irandama.net ، برای آموزش و ترویج دانش مهندسی تاسیسات به مهندسین ،دانشجویان و دست اندرکاران صنعت تاسیسات ساختمان تلاش کرده است.

محتوی تمامی فایل هایی که در این سایت قرار میگیرد در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و این پایگاه از سال 1386 تا کنون در لیست سایت های صفحه پیوندها در دسته بندی علوم فنی و مهندسی و زیر رشته های عمران ومعماری و سایررشته های فنی ثبت شده است.

پشتیبانی و ارتباط با مدیریت:

کاربران محترم میتوانند در صورت بروز هرگونه مشکلی در ثبت نام ، ورود به سایت پس از ثبت نام ، انتخاب و خرید فایل ، مشکل در دانلود فایل های مورد نظر و … با بخش پشتیبانی سایت تماس گرفته و یا شکایات خود را از راه های زیر به مدیریت سایت اعلام کنند.

مدیر سایت: مهندس علی خزایی

ایمیل مدیریت:
Ali8000@Gmail.com
همراه مدیریت:
09188321371

ایمیل پشتیبانی:
ali8000@gmail.com

آدرس:
کرمانشاه- شهرک صدرا – خیابان شبنم – ساختمان آسمان طبقه دوم

تلفن و فاکس دفتر:
08337259415

فرم پشتیبانی و ارتباط با مدیریت: