ایران دما با احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای بالا بردن امنیت سیستم چه از لحاظ دریافتی و پرداختی به کاربران نیازمند گرد آوری اطلاعات است.

ایران دما هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

علاوه بر اطلاعاتی که شما به ما ارائه می کنید، این وبگاه ممکن است از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی شما، سیستم عامل رایانه شما، نوع مرورگر، ترافیک و کوکی ها، استفاده کند.

همچنین ایران دما ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و بازاریابی داخلی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها، اخبارها، خدمات، سرویس‌های ویژه و تخفیف ها برای کاربران عضو ایران دما ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند درخواست عدم دریافت خبرنامه ایران دما که در انتهای ایمیل ها موجود است را تنها با یک کلیک ارسال نمایند.

امنیت

ایران دما همواره می کوشد تا از اطلاعات شخصی به بهترین نحو با استفاده از الگوریتم های رمز نگاری، نگهداری نماید. اما در قبال هک شدن و روش های غیر معمول برای دسترسی به اطلاعات، هیچ گونه مسئولیتی قبول نمی کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

کوکی ها

در هنگام بازدید شما از وب سایت ایران دما همواره کوکی‌های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وب سایت بر روی کامپیوتر کاربر نصب می‌شود.

این کوکی‌ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن نخواهند بود.

مهمترین استفاده این کوکی‌ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب و یا شناسایی کاربران خاطی خواهد بود.

این وب سایت همچنین از یک سرویس آنالیز ارائه شده توسط شرکت گوگل استفاده می کند.

این سرویس حاوی کوکی هایی به شکل فایل های متنی می باشد که به وب سایت در تحلیل چگونگی استفاده کاربران از آن کمک می کند.